Browsing: Sport

Sport
City dhe Liverpul në gjysmëfinale
Nga

Manchester City dhe Liverpool kalojnë në gjysmëfinalen e “Champions League”. Ndeshja Atletico Madrit Vs Manchester City përfundoi “0-0” në një barazim pa gola. Por duke qenë…

1 2 3 94