Shpallen ‘Dëshmorë të Atdheut’/ Zhvarrosen 3 oficerë policie, emrat

Pinterest LinkedIn Tumblr +

3 oficerë policie të vrarë do të zhvarrosen nesër për t’u prehur në Varrezat e Dëshmorëve.

Bëhet fjalë për Elham Elezajn, i vrarë në korrik të 98-ës, Rufan Hakrama si dhe Artan Cukun, i vrarë më 8 prill 2017-ën, të cilët do të varrosen më datë 5 maj.

Dy prej tyre janë varrosur në Sharrë dhe një në Tufinë, ndërsa të 3 policët janë shpallur ‘Dëshmorë të Atdheut’.

Share.

About Author

Comments are closed.