SHBA/ Hapet shkollë shqipe në Teksas, merr pjesë në inaugurim Dua Lipa

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dua Lipa është aktualisht e angazhuar me turneun e saj nëpër Amerikë, ‘Future Nostalgia’.

Së fundmi, këngëtarja e hitit “Levitating” ka bërë me dije se ka marrë pjesë në inaugurimin e shkollës së parë shqipe në Teksas. Krahas një fotografie, Dua shkruan:

“Një nder të isha pjesë e hapjes së shkollës së parë shqiptare në Teksas sot”.

Më tej ajo bën me dije se “Qendra promovon kulturën, artin dhe muzikën shqiptare duke ofruar kurse gjuhësore për moshat 5-15 vjeç”.

Share.

About Author

Comments are closed.