Katër makina të djegura në Shkodër

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Digjen gjate nates 4 makina ne qytetin e Shkodres. Ngjarja eshte regjistruar rreth ores 02:00 te mengjesit, ku kane qene banoret te cilet kane njoftuar forcat zjarrefikese.

Sipas te dhenave nga vendi i ngjarjes jane 3 mjete te djegura plotesisht dhe 1 pjeserisht.

Dyshohet se zjarri ne njerat nga makinat mund te kete qene i qellimshem, nderkohe qe me pas si pasoje eres ato jane djegur njera pas tjetres.

Ngjarja te zona e Bexhistenit ne hyrje te qytetit./faxweb

Share.

About Author

Comments are closed.