Rama/ Çunat e Kukësit të bëhen gati, aeroporti ‘Zayed-Flatrat e Veriut’ hapet në…..

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aeroporti i ri në Kukës i cili do të hapet së shpejti do të quhet aeroporti Ndërkombëtar Zayed – Flatrat e Veriut.

Kështu ka bërë me dije kryeminstri Edi Rama teksa ka publikuar një video nga aeroporti i cili mendohet të hapet brenda këtyre ditëve.

“Aeroporti i Kukësit për pak ditë do të hapë dyert për uljen e parë të Air Albania-s me çunat e Kukësit që do vijnë nga Londra të seleksionuar në bazë të numrit të sharjeve dhe të përqeshjeve që më kanë bërë mua kur thoja që do bëjmë Aeroport në Kukës”, është shprehur më herët Rama.

Share.

About Author

1 Koment

  1. Cunat e kukesit ty ta shkerdhefshin grun o pederasti mutit o sperm e prishur e komunizmit! Me ke don me nxjerr kunj e me u tall ti more plehre! Kemi qe 30 vjet qe paguajm biletat me te shtrejnta ne rajon, edhe plus kesaj duhet te durojm pordhet e arrogancen e policve e doganierve te Rinasit. E ti do me na u hap e me tall bythen me ne per nji aeroport qe ngjan si me qene stacion autobuzi! Ptuuu fara e keqe ty tu shkerdhefshin ropt e shpise ne shtat breza se skemi ngel me na pagu ti €50 euro bilete e me na bo nder, kur kemi sa vjet to pagu bileta nga €300 per njeri!